****برای مشاهده کد پیگیری و ثبت نام اینجا کلیک کنید****

ثبت نام دانشجویان

ثبت نام دانشجویان

متقاضی گرامی، لطفا مطالب زیر را با دقت مطالعه بفرمایید:

       ** دیجی دارو داروخانه انلاین با ارسال به تمام نقاط کشور **

  1.  این روال ثبت نام، مربوط به دانشجویان و دانش آموختگان ایرانی دانشگاههای داخلی کشور می باشد . دانشجویان غیر ایرانی شاغل به تحصیل در ایران، از طریق صفحه انگلیسی سامانه اقدام به ثبت نام نمایند
  2. ثبت نام در سامانه، نيازمند داشتن آدرس ايميل و شماره موبايل معتبر و در دسترس است. در صفحه دوم ثبت نام، بايد كدهاي تاييديه كه براي ايميل و موبايل شما ارسال مي شود را وارد كنيد(هر دو کد) تا كار ادامه يابد. بنابراين ايميل و موبايل خود را در دسترس داشته باشيد.
  3. لازم است با شماره همراه و ایمیل شخصی خود در سامانه ثبت نام نمایید. اطلاع رسانی های بعدی و همچنین ورود به سامانه، بر اساس اطلاعات اولیه وارد شده توسط متقاضی انجام می شود.
  4. این مرحله، به منزله پیش ثبت نام می باشد و صرفا جهت تعیین نام کاربری (کد ملی شما) و رمز عبور می باشد.
  5. در مرحله بعد لازم است با نام کاربری (کد ملی) خود وارد سامانه شوید و اطلاعات ثبت نام خود را تکمیل نمایید. پیش از تکمیل ثبت نام و دریافت تایید، امکان ثبت هیچ درخواستی وجود ندارد.

 

*** برای مشاهده راهنمای ثبت نام کلیک نمایید ***

 

 *****  پذیرفته شده محترم ***** میتوانید با ورود به سایت دیجی دارو داروهای خود را به صورت رایگان درب منزل تحویل بگیرید *********

بدین وسیله ورود شما به خانواده دانشگاه تهران نماد آموزش عالی کشور را تبریک عرض می‌نمائیم. این اولین قدم شما برای ورود به این دانشگاه و پیوستن به خیل فرهیختگانی است که پیش از شما در این راه قدم نهاده‌اند، لذا سعی کنید این قدم را با دقت و حوصله برداشته و توضیحات این سایت را کاملاً مطالعه فرمائید.

ضروری است متقاضیان پیش از انجام هر اقدام، آخرین اطلاعیه‌ها و دستورالعمل پذیرش غیرحضوری که به تفکیک مقطع تحصیلی ارائه شده است را مطالعه و سپس اقدام به ثبت نام نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *